החזון שלנו

"מגדלור צריך להיות יציב דיו כדי לעמוד בפני סחף, רוחות וסערות, ולהקרין אור בוהק שיצליח להוביל את הספינות ליעדן בבטחה. מהותה של חברת מגדלור היא להוביל את המשקיעים הישראלים בתחום ההשקעות האלטרנטיביות בבטחה ליעדם, ולשמש עמוד האש בפני המחנה בתחום".

מגדלור, בית להשקעות אלטרנטיביות, שואף להציג לכלל המשקיעים הישראלים את ההזדמנויות הטמונות בתחום ההשקעות האלטרנטיביות, הנמצא בצמיחה גלובלית מהירה.

 

אנו עושים זאת באמצעות:

הובלת התחום בישראל

הצגת פורטפוליו איכותי ואטרקטיבי של מוצרי השקעה אלטרנטיביים

קביעת סטנדרטים מקצועיים

הובלת רגולציה בתחום

 

הערכים שלנו

מנהיגות

הנהלת מגדלור וצוותה מחויבים למשקיעים הישראלים ולתחום ההשקעות האלטרנטיביות בישראל, ובוחרים להנהיג אותו באחריות, ולהנהיג את הסטנדרטים המקצועיים בתחום.

אחריות

אנו בוחרים להשית על עצמנו רגולציה עצמאית מחמירה, שמטרתה להבטיח את איכות ניהול ההשקעות עבור לקוחותינו ולהוות בסיס לקביעת רגולציה ויישומה בתחום ההשקעות האלטרנטיביות בישראל.

מצוינות בכל תחומי הפעילות

אנו שואפים להציג למשקיעים הישראלים את היתרונות וההזדמנויות הטמונים בהשקעות אלטרנטיביות ולכן אנו מקפידים על מצוינות בכל תחומי הפעילות: השקעות, ניהול סיכונים ושירות לקוחות.

סקרנות ונחישות

סקרנות ונחישות נועדו להציע ללקוחותינו את אפיקי ההשקעה האלטרנטיביים האטרקטיביים ביותר. אנו פועלים ללא ליאות לאיתור אפיקים אלה ונחושים להציג ללקוחותינו את המתכונת הטובה ביותר עבורם.

מחויבות לסביבה, לקהילה ולחברה

ההשקעה הטובה ביותר היא בעתידנו ובעתיד ילדינו. אנו מחויבים לקידום קיימות ולחיזוק הקהילה והחברה, באמצעות מעורבותקהילתית, קידום פרויקטים חברתיים והתווית מדיניות ESG בבית ההשקעות.