הערך המוסף

במגדלור מנהיגים את תחום ההשקעות האלטרנטיביות בישראל

מנהיגים יודעים כי על מנת לפרוץ דרכים ולהוביל התפתחויות בכל תחום, יש לגלות מצוינות, אחריות, ומחויבות לדרך ולהולכים בה. אנו במגדלור עושים זאת כך:

 

מצוינות ומחויבות, מקצועיות ואישיות

צוות מגדלור מורכב מנשות ואנשי ההשקעות הטובים בישראל, החוקרים את התחום בישראל ובעולם, מאתרים ומזהים אפיקי השקעה אטרקטיביים, ומפתחים מוצרים המתאימים לקהל המשקיעים הישראלים.

 

זרקור לעולם ההשקעות האלטרנטיביות

תחום ההשקעות האלטרנטיביות מאגד מגוון עצום של אפיקי השקעה, לרבות נדל"ן, אשראי, גידור ועוד. אנו מציעים ללקוחותינו מגוון מוצרי השקעה, כדי שהם יוכלו לבחור את האפיק המתאים ביותר עבורם, ולמצות את הפוטנציאל הטמון בו.

 

רגולציה אוטונומית לשירות הכלל

מגדלור משיתה על עצמה סטנדרטים בינלאומיים מחמירים ורגולציה עצמית כדי להעניק ללקוחותיה שקיפות וביטחון בתהליך ההשקעה, לצד תשתית יציבה ובטוחה בדרך לגילוי האפשרויות הטמונות בתחום. כל אלה במקביל להובלת סטנדרטים מקצועיים בתחום ותרומה אקטיבית לקביעת הרגולציה הלאומית.

 

מתודולוגיית סינון וחיתום מחמירה

מערך ההשקעות של מגדלור נשען על מתודולוגיה שמטרתה לאתר ולזהות את האפיקים המשתלמים, המגלמים יחס מיטבי בין הסיכוי והסיכון, בכל אחד ממוצריה:

1. זיהוי ובחינת מגמות כלל עולמיות, לרבות הסיכוי והסיכון של כל אחת מהן

2. הקמת פעילות וגיוס מומחים בעלי ניסיון מוכח In House או באמצעות יצירת שת"פ ייחודיים

3. בחינת וסינון הזדמנויות ההשקעה בכל אחד מתחומי הפעילות

4. חיתום דו שלבי, הכולל חיתום איכותי וחיתום כמותי

5. אישור וועדת ההשקעות או דירקטוריון החברה

6. ניהול אקטיבי וקפדני של ההשקעה

 

מגוון אפיקים לטובת ההתמקדות במשקיע

אנו פועלים לאפשר לכל משקיע להתאים את האפיק הנבחר לאופי ולהעדפות הייחודיות לו, בכל הנוגע למגזר העסקי, לטריטוריה, להיקף ולמשך ההשקעה וליחס סיכון / סיכוי. זאת כדי להנגיש את התחום למגוון רחב ככל הניתן של משקיעים, ולאפשר למשקיע הישראלי פיזור וגיוון של השקעות אלטרנטיביות.  

 

ESG: קובעים סטנדרטים מקיימים

עולם ההשקעות נמצא בעיצומו של תהליך שמטרתו להעניק יתרון לחברות וגופים המצטיינים בקיימות, בצדק חברתי ובממשל תאגידי. אנו במגדלור מגדירים סטנדרטים מקיימים לבחינת אפיקי ההשקעה שלנו בכל אחד מהתחומים: Environment, Social & Governance, במטרה להעניק ללקוחותינו את האפשרות להשקיע באפיקים התורמים לסביבה, לחברה ולהתנהלות עסקית אחראית.

 

עמוד האש בפני המחנה

תחום ההשקעות האלטרנטיביות נמצא בתחילת דרכו בישראל, ואנו מאמינים ביתרונותיו המשמעותיים עבור המשקיע הישראלי. לכן, אנו משקיעים משאבים ניכרים על מנת לקדם את התחום, באמצעות:

• סטנדרטים מקצועיים מחמירים בכל השלבים: מאיתור האפיק, דרך בחינתו וכלה בשיווקו למשקיעים

• בחירת שותפים מובילים לדרך מקרב שוק ההון הישראלי

• קביעת רגולציה עצמית מחמירה, לצד הובלת רגולציה לאומית בתחום