ניהול השקעה אלטרנטיבית

ניהול השקעה אלטרנטיביתישנם אנשים רבים אשר שומעים את הביטוי השקעה ובאופן אוטומטי חוששים ממנו מאוד. השקעות בוק ההון הינו תחום אשר מרתיע אנשים רבים מפני שקיימים בשוק זה חוקים וכללי משחק רבים אשר יש להכיר לעומק ולהיות בקיעים בהם. כמו כן יש להכיר את עולם המושגים הייחודי לשוק זה שהינו בגדר סינית עבור אנשים רבים. למרות שקיימים היום מדריכים רבים עבור נושאים אלו אשר משתדלים לעשות ככל שביכולתם בכדי לפשט ולהנגיש את הנושא עבור אלו שהוא פחות מוכר להם. ועדיין אנשים רבים אשר מהווים חלק גדול באוכלוסייה מפחדים משוק ההון וחוששים מאוד להתקרב אליו, הרי שכל אחד מאיתנו היה חושש להתקרב ולהתנסות בתחום שאינו מוכר לו. אך מה לגבי אלו אשר מעוניינים להשקיע אך חוששים משוק ההון? היכן הם בכל זאת יוכלו להשקיע? 

ישנם פתרונות השקעה רבים אשר אינם מחייבים כניסה לשוק ההון, השקעות אלו נקראות השקעות אלטרנטיביות. מושג זה כולל בתוכו תחום גדול ומגוון של סוגי השקעות לדוגמה: 

סוגי השקעות אלטרנטיביות: 

• השקעות בתחום הנדל"ן בארץ או במדינות אחרות 

• השקעות בסחורות יקרות 

• השקעות בחברות אשר מעניקות הלוואות 

ועוד השקעות אשר אינן מתואמות עם שוק ההון. 

במידה ואתם לא מכירים את חוקי השוק ואינכם בקיעים בכל הנוגע לאפיקי ההשקעה הקיימים, אך אתם מעוניינים להשקיע באפיק כלשהו, מומלץ לפנות אל חברת השקעות מקצועית אשר תבצע את ההליך עבורכם. כמובן שתמיד מומלץ להרחיב קריאה והעמיק בנושא גם באופן עצמאי בכדי מושג לגבי המתרחש בשוק, היות ואתם הם המשקיעים וחשוב שתדעו לאן אתם נכנסים, אך עדיין, ללא ניסיון וללא יכולת לקרוא את המפה קשה מאוד ולא כדאי לעשות זאת לבד. חברה מקצועית תבצע עבורכם את כל הבדיקות הדרושות ותציעה לכם אפיקי השקעה אלטרנטיביים אשר יתאימו לכם באופן  ספציפי . הם יחפשו עבורכם את ההשקעה הטובה ביותר ויבצעו עבורכם את ניהול ההשקעה האלטרנטיבית. בצורה זו תוכלו להיות שקטים יותר מפני שיהיו לכם זוג עיניים מקצועיות אשר יגנו על ההשקעה שלכם וימנעו מכם ביצוע של השקעות גרועות.  

איתור חברת ניהול השקעות אלטרנטיביות – מה צריך לבדוק?

הכסף שלכם לא אמור לשכב סתם ככה בבנק. הוא לא יתקדם לשום מקום ולא יגדיל את עצמו. הוא צריך להיות מושקע אבל בצורה חכמה, ולא חסר היום איפה להשקיע. סביר להניח שאתם לא ממש מבינים בהשקעות כמו מרבית האנשים, והדרך שלכם להשקיע את הכסף שלכם היא באמצעות חברת ניהול. חברה כזו יכולה גם לספק שירותי ניהול השקעות אלטרנטיביות, שזה עולם שלם שכדאי לכם לשמוע עליו. אז איך בוחרים חברה כזו שמנהלת עבור הלקוחות שלה השקעות מעין אלו? מה חשוב לבדוק על החברה? הנה כמה דברים חשובים.

ניהול השקעות אלטרנטיביות – הניסיון עושה את ההבדל!

אם אתם מחפשים חברה שמספקת שירותי ניהול השקעות אלטרנטיביות אתם צריכים קודם כל ולפני הכול לבחון את הניסיון שלה. אתם צריכים לבדוק כמה זמן היא קיימת ובאילו השקעות היא עסקה והאם יש לה גם ניסיון ספציפי לסוג ההשקעות אותן היא מציעה. הניסיון הוא זה שיעשה אצלכם את ההבדל. בחירה בחברה עם ניסיון מועט יחסית זה סיכון.

פידבקים מלקוחות

חברה כזו שיש לה כבר ניסיון בתחום מחזיקה מן הסתם רשימה ארוכה של לקוחות עבר ובעיקר לקוחות הווה, כאלו שהולכים איתה שנים ארוכות. חשוב שתנסו ליצור קשר עם כמה לקוחות כדי להבין מה רמת השירות אותו החברה מספקת. האם זה שירות איכותי, האם הלקוח מקבל מענה על כל שאלה שיש לו, האם יש עדכונים שוטפים ובכלל, כמה הוא מעורב במה שקורה עם הכסף שלו.

לבחור את החברה הנכונה

ניהול השקעות אלטרנטיביות כמו ניהול של כל השקעה אחרת שהיא תלוי כמובן בחברה ממנה מקבלים את הליווי וחברה כמו "מגדלור" היא החברה הנכונה בשבילכם. בחירת החברה הנכונה תהיה קריטית לכסף שלכם ולכן אתם צריכים לעשות את כל הבירורים והבדיקות לפני. חשוב שתיפגשו עם נציג החברה, תבינו מי היא החברה שעומדת לפניכם, כי הרומן איתה אמור להיות רומן ארוך אם הכול יהיה בסדר. אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר כדי שתקבלו את הטוב ביותר! 

ניהול השקעות אלטרנטיביות

ניהול השקעות אלטרנטיביות הינו תחום מקצועי המחייב ידע, ניסיון, מומחיות ובקיאות במגוון אפיקי ההשקעה אלטרנטיביים הקיימים. בעוד שהשקעות מסורתיות מוכרות יותר לציבור הרחב ורבים מנהלים אותן באופן עצמאי, הרי שהשקעות אלטרנטיביות, לעתים, אינן חשופות לציבור הרחב ומומלץ להיעזר בשירותי ייעוץ, ליווי וניהול מידי חברה המתמחה בתחום. הסביבה הפיננסית בישראל בה מתקיימת ריבית נמוכה, הופכת את הצורך בחיפוש אחר דרכים חדשות ליצירת תשואה לחיוני ושכיח. השקעות אלטרנטיביות הינן השקעות שאינן מניות, אג"ח או סוגי מזומנים שונים. ניהול השקעות אלטרנטיביות נכון ומקצועי מעניק למשקיע יתרונות רבים ובראשם פיזור רחב ביחס לשוק המסורתי וזאת במטרה ליצור תשואה בכל מצבי השוק. בשנים האחרונות, ניתן לראות גידול בתחום ההשקעות האלטרנטיביות בקרב לקוחות פרטיים ועסקיים וזאת נוכח היתרונות שבאפיקי ההשקעה החדשים.

תחומי ניהול השקעות אלטרנטיביות בעולם ללא גבולות

ניהול השקעות אלטרנטיביות הינו תחום המתנהל בעולם ללא גבולות והוא נוגע לכל סקטור פיננסי בו אנו נעזרים באופן יומיומי. השקעות אלטרנטיביות מתרכזות בארבעה תחומים עיקריים:

• נדל"ן – רכישת נכס או השקעה באמצעות קרנות המשקיעות בכמה נכסים בארץ או בחו"ל וזאת על מנת לייצר הכנסה שוטפת והשקעת ערך.

• קרנות המשקיעות באופן ישיר בפרויקטים שונים כגון השקעה בתשתיות.

• חוב לא סחיר – אגרות חוב שאינן סחירות בבורסה ומונפקות לציבור מצומצם באופן יחסי. 

• קרנות גידור המיישמות אסטרטגיות השקעה ייחודיות, ברוב המקרים, קרנות אלה הינו בעלות זמינות נמוכה באופן יחסי לציבור הרחב.

יתרונות ניהול השקעות באפיקים אלטרנטיביים

ניהול השקעות אלטרנטיביות מעניק למשקיע יתרונות רבים ונועד לזהות את הפוטנציאל הטמון בחלקו האלטרנטיבי של השוק. מדובר במלאכה מקצועית שחשוב שתתבצע דרך מוסד פיננסי, כלים מאגדים וחברה מקצועית שזהו תחום התמחותה. ניהול השקעות אלטרנטיביות יאפשר לכם לאתר הזדמנויות השקעה מניבות שלרב אינן חשופות למשקיע הפרטי והעצמאי. ניהול השקעות אלטרנטיביות מציע לציבור המשקיעים:

• יכולת ליצור פיזור שאינו קורלטיבי בתיק וזאת בשל טווח ההשקעה ואופי הנכסים.

• רובם של הנכסים אינם מתאפיינים בתנודתיות גבוהה וזאת כתוצאה מזמן המימוש הארוך.

• קרנות חוב מציעות תשואה עקבית ויציבה וזאת בזכות השיערוך לפי שווי הוגן.

• קרנות הגידור הינן בעלות אופי מבוזר המקנה ביטחון ומצמצם את רמת הסיכון וכמו כן מאפשר לייצר תשואה במצבי השוק השונים.

ניהול תיק השקעות אלטרנטיבי בידי מומחים

חברת מגדלור הינה בית להשקעות אלטרנטיביות המציעה סל רחב של מוצרי השקעה במגוון פלטפורמות. אנו מתמחים שמתן שירותי ניהול השקעות אלטרנטיביות ובניית תיק השקעות בהתאמה אישית וביחס תשואה/סיכון מיטבי.