תיק השקעה אלטרנטיבית – הליך בניית התיק

תיק השקעה אלטרנטיבית – הליך בניית התיקיש לא מעט אנשים אשר מעוניינים להשקיע את כספם, אך מגלים שהשקעות "מסורתיות" בשוק ההון פחות מתאימות להם. החדשות הטובות הן שהשקעות אלטרנטיביות יכולות לטמון בחובן את האפשרות המתאימה והרווחית ביותר להשקעה. פנייה לחברת השקעות המתמחה בהשקעות אלטרנטיביות יכולה להוות כצעד חשוב בדרך לבניית תיק השקעה אלטרנטיבית, המותאם באופן פרטני לגובה ההשקעה, לדרישות ולצרכים של המשקיעים ולתוכניות ולציפיות העתידיות שלהם מאותה ההשקעה. השקעות אלטרנטיביות יכולות לבוא לידי ביטוי בהשקעה בנכסי נדל"ן, השקעה בקרנות מסוגים שונים ובעוד מגוון רחב של אפיקי השקעה.

תיק השקעה אלטרנטיבית - מאפייני ההשקעות

בין המאפיינים של השקעות אלטרנטיביות ניתן לציין את המאפיינים הבאים: מדובר בהשקעות פרטיות, היחס בין התשואה לסיכון יהיה אטרקטיבי יותר מזה הטמון בהשקעות המסורתיות, הנזילות של מוצרי ההשקעה תהיה מוגבלת,  מוצרי ההשקעה האלטרנטיבית לא נסחרים בבורסה, כך שהמחיר שלהם אינו קבוע וגם לא תמיד ברור. כאמור, כל מי שיעמיק במאפיינים השונים של השקעות אלטרנטיביות וישווה אותם למאפיינים של ההשקעות המסורתיות, יוכל לקבל את ההחלטה אם ובמה להשקיע והאם אכן, לבנות תיק השקעה אלטרנטיבית או לא. כמובן, שלכל אחד ממוצרי ההשקעות האלטרנטיביות יש מאפיינים אינדיבידואליים משלו וכחלק מכך גם את היתרונות שלו ואת מידת ההתאמה שלו למשקיעים מסוימים. קבלת ייעוץ ייעודי בנושא, תהווה כצעד חשוב בדרך להרכבת תיק השקעה אלטרנטיבית אשר מבוסס על מלוא הצרכים, היכולות הכלכליות והציפיות של המשקיעים.  

עושים את הצעד הראשון בדרך לתיק מותאם אישית

אם גם אתם מעוניינים להרכיב תיק השקעה אלטרנטיבית ורוצים לבנות את התיק בצורה מושכלת ונבונה, אתם מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם מגדלור – בית להשקעות אלטרנטיביות.  יועץ מקצועי מטעם החברה, יוכל לסייע לכם להבין את מלוא הדרישות שלכם מההשקעות (במידה ואתם עדיין לא בטוחים בנושא) ובהתאם, לבחור את מוצרי ההשקעה האלטרנטיביים הטובים והמתאימים עבורכם ביותר. הרכבת התיק, תתבצע תוך שיקוף ושיתוף במלוא הפרטים, כך שאתם תדעו בדיוק במה אתם משקיעים ותוכלו להחליט בצורה מושכלת אם מוצרי ההשקעה אכן מתאימים עבורכם או לא. 

תיק השקעות אלטרנטיבית – מה זה?

חברת מגדלור היא חברת השקעות וביטוחים. החברה הינה חברה פיננסית שמציעה שלל שירותים לציבור הרחב. בין השירותים שהחברה מציעה ניתן לכלול ניהול תיק השקעות אלטרנטיבית. תיק השקעות אלטרנטיבית הוא תיק בו משקיעים בהשקעות אלטרנטיביות כמו למשל חברות הייטק, עמותות למטרות רווח, נדל"ן ועוד... . כאשר אנחנו רוצים להשקיע את הכספים שלנו כך שהוא יניב לנו רווח רב יותר כדאי לנו לפנות לחברה המתמחה בכך שתסייע לנו להשיג את המטרות שלנו. ככל שנפנה לחברה ותיקה ואמינה יותר כך נקבל יחס אישי ושירות טוב יותר לאורך זמן ממושך וההשקעות שלנו יהיו חכמות ומותאמות יותר ליכולות הכספיות האישיות שלנו לאורך זמן.

תיק השקעות אלטרנטיבית – למה זה טוב?

תיק השקעות אלטרנטיבית יכול להיות לנו טוב ולסייע לנו כי הוא יכול לאפשר לנו להרוויח יותר כסף. במקום שנשקיע בבורסה או בבנקים אנחנו יכולים להשקיע בקרנות ואפיקי השקעה אחרים כך שנוכל להרוויח יותר כסף. תיק השקעות זה יכול להיות מועיל מאוד לאנשים צעירים וגם למי שמשקיע בפעם הראשונה. תיק השקעות זה יכול לאפשר לנו ליהנות מרווחים כספיים הרבה יותר גדולים והרבה יותר נאים.

תיק השקעות אלטרנטיבית – למי זה מתאים?

תיק השקעות אלטרנטיבית מתאים מאוד למי שמשקיע בפעם הראשונה וגם למי שרוצה להשקיע בהשקעות בטוחות יותר מאשר הבורסה. כאשר אנחנו משקיעים את הכסף שלנו אנחנו עושים זאת במטרה לגרום לו להיות גדול יותר ורב יותר. יש הרבה דרכים להשקיע וכאשר אנחנו לא מבינים בעולם הפיננסי ואנחנו רוצים להיות מסוגלים להרוויח מהשקעות כדאי לנו להשקיע בעזרת בית השקעות איכותי. ככל שנבחר להתקשר ולהשקיע בעזרת בית השקעות משמעותי יותר ואמין יותר כך ההשקעה שלנו תשתלם לנו יותר.

בסופו של דבר חשוב מאוד לשים לב לדרך שבה אנחנו משקיעים את הכסף שלנו ולמקומות בהם אנחנו משקיעים את הכסף שלנו. השקעת הכסף שלנו כרוכה תמיד בלקיחת סיכון וחשוב להיות מודעים לכך. כאשר אנחנו משקיעים בהשקעות אלטרנטיבות אנחנו מקטינים את הסיכון שאנחנו לוקחים ומגדילים את הסיכוי שלנו לרווח.