קרן נדל"ן – השקעה אלטרנטיבית יציבה

קרן נדלאי אפשר להתעלם מהעובדה שאנחנו נמצאים בתקופה לא מאוד יציבה מבחינה כלכלית. עם יוקר המחייה שעולה ופיצוץ בועת ההייטק, אנשים מתחילים להבין כי הם צריכים למצוא השקעה יציבה שתאפשר להם להנות מרווחים לאורך זמן. הניסיון שלנו לימד אותנו כי הדרך הטובה ביותר לקבל יציבות בתקופות מאתגרות היא השקעה חכמה בקרן נדל"ן. 

מדוע קרן נדל"ן עדיפה על קרנות אחרות?

הסיבה העיקרית שבגינה קרן נדל"ן נחשבת לאחת הקרנות המבוקשות ביותר בתקופתנו היא היציבות שלה. אנשים אוהבים ורוצים להשקיע בקרקעות, לבנות בתים ולקחת חלק בעולם הנדל"ן, במיוחד כאן בישראל שיש לנו אדמות ושטחים מוגבלים. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי הגידול באוכלוסייה יוביל לשינויים נרחבים בעולמות הנדל"ן, וזו הזדמנות להצטרף אליו מוקדם ולהתכונן אל השינויים המתקרבים לפני כולם.

האם השקעה בקרנות נדל"ן מתבצעת רק בדרך אחת?

ממש לא. כפי שאמרנו, השוק משתנה בצורה תדירה ומהירה, לכן חשוב לעקוב אחר השינויים ולמצוא את צורת ההשקעה שהכי מתאימה לכם. אצלנו, תוכלו להתאים את קרנות הנדל"ן בהם אתם משקיעים בהתאם לסכום ההשקעה האידיאלי בעבורכם ובהתאם לנכס או השטח שבו אתם מעוניינים להשקיע.

האם ניתן להקים קרנות נדל"ן רק עבור שטחים בישראל?

זו שאלה שאנחנו מקבלים מלקוחות רבים, והתשובה אליה היא לא. בזכות התפתחות העולמות הדיגיטליים והתקשורת בין מדינות שונות ברחבי העולם, אנחנו יכולים להקים קרן נדל"נית בישראל שתנהל נכסי נדל"ן במדינות שונות בחו"ל. עם זאת, חשוב לדעת כי ניהול קרנות נדל"ן בחו"ל דורש עבודה נרחבת יותר, משום שהן צריכות להתאים לחוקים ולרגולציות של המדינה בה נמצא השטח, דבר הדורש עבודה צמודה עם מקצוענים

 

אנחנו ב"מגדלור – בית להשקעות אלטרנטיביות" נשמח לסייע לכם לאתר את קרן הנדל"ן הבאה שלכם, בין אם מדובר בהשקעה בבניין רב קומות או בשטח לבנייה עתידית. אנחנו מאמינים שלכל משקיע בקרן נדל"ן מגיע את היחס האישי והפרטי ביותר בכדי להגיע להצלחה, ולפי האמונה הזו אנחנו פועלים. במידה ויש לכם שאלות נוספות אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר באמצעות הטלפון: 073-2225706