קרן להשקעה אלטרנטיבית שמתאימה לכם

קרן להשקעה אלטרנטיבית שמתאימה לכםלהבטיח את ההשקעה עם קרן להשקעה אלטרנטיבית. לקרן השקעות או קרן להשקעה אלטרנטיבית יש תפקיד חשוב, והוא להשקיע כספים שניתנו ממשקיעים פרטיים ומוסדות. מנהל הקרן מציע מגוון אפשרויות להשקעה, עם רמת סיכון כלכלי נמוכה בפני משקיעים פרטיים, ואילו בוחרים אם להשקיע את הכסף. מגדלור יכולה להציע לכם מגוון של השקעות אלטרנטיביות רווחיות, עם מינימום סיכון ואפשרות לקבלת תשואה גבוהה. לדוגמה, השקעה בנכס המיועד להיות בניין משרדים, יש פה רווח לטווח ארוך עם תשואה גבוהה על בסיס כמות הסכום שהשקעתם.

כמה קרנות להשקעות יש?

יש המון סוגי של קרנות להשקעות שחלקן נסחרות בבורסה וחלקן לא, אך אם כבר להשקיע, רצוי ללכת על קרן להשקעה אלטרנטיבית. קרן מסוג זה מציעה מגוון גדול יותר של השקעות כגון השקעות בזכויות יוצרים, קרן להשקעות נדל"ן ועוד. אך כמו בכל השקעה, רצוי לא לקפוץ למים עמוקים ישר, דהיינו, השקיעו סכום כסף קטן בכמה השקעות בו זמנית. במידה ויש הצלחה ותשואה רווחית מאחת מהן, תוכלו להגדיל את סכום ההשקעה בהתאם ומידת הצורך שלכם.

במה שונה קרן מהשקעה אלטרנטיבית?

השקעה אלטרנטיבית מיועדת לאנשי עסקים בודדים שרוצים להגדיל את ההון שלהם, בעוד קרן להשקעה אלטרנטיבית מיועד למקבץ אנשי עסקים. כמובן שלא רק אנשי עסקים פרטיים בעלי ממון יכולים לקחת חלק באותה קרן, גם מוסדות ותאגידים שונים יכולים להצטרף. אם נמצאה השקעה פוטנציאלית, היא מוצגת בפני אותם משקיעים כולל כמה אחוזים יקבל כל משקיע כנגד ההשקעה הכלכלית שלו. אם ההשקעה נראית כרווחית עם רווח לטווח ארוך, יותר בעלי הון ישקיעו את כספם באותה השקעה בסכומים שונים.

האם יש סיכון כלכלי בקרן השקעות?

בכל דבר יש סיכון, ובפרט השקעה כלכלית בנכס או כל השקעה אחרת, אך להשקעות שלא תלויות בשוק ההון יש רמת סיכון נמוכה יותר. כדי לא להפסיד כסף רב על השקעה, רצוי להשקיע בכמה דברים כגון מדע או טכנולוגיה, וכך למזער משמעותית כל נזק כלכלי במידה ויהיה כזה בעתיד.