מתן הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים

הלוואות חוץ בנקאיות לעסקיםישנם לא מעט אנשים שחולמים להקים עסק עצמאי אך המחסום של סכום כסף שחסר להתחלה עוצר אותם פעם אחר פעם. לא רק עסקים בהקמה זקוקים לסכום כסף משמעותי. גם עסקים קיימים שיש להם הוצאות גדולות, מעוניינים להתרחב או נמצאים בתקופה פחות טובה וצריכים בוסט על מנת להתאושש. התמונה של בעלי עסקים נואשים הפונים לבנק ולא מקבלים את סכום הכסף שהם זקוקים לו היא מוכרת. בשנים האחרונות ניתן לשמוע יותר ויותר על אופציה אחרת- מתן הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים שניתנות לא על ידי הבנק אלא גורמים אחרים.

מתן הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים על ידי חברות הוגנות ורציניות

אמנם הדבר פוחת בהדרגה, אך עדיין יש כאלה שהמונח הלוואות חוץ בנקאיות מעלה בהם תמונה של חברות הלוואות מפוקפקות ואפורות, הלוואות שגורמות להסתבכות לכל החיים. כמובן שלא מדובר על חברות או גורמים מפוקפקים שהלוואה מהם היא סכנה אמיתית. אנו מדברים על חברות הוגנות ומהוגנות המציעות מלבד מוצריהן האחרים כמו פוליסות ביטוח, כרטיסי אשראי או ניהול תיקי השקעות גם מתן הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים או לאנשים פרטיים. הלוואות אלה ניתנות בתנאים נוחים, ריבית סטנדרטית שאף יכולה להיות נמוכה מזו של הבנק ומיועדות לציבור הרחב, כל הלוואה בתנאים שלה ובסכום המקסימלי או הביטחונות שיש להציג כדי לקבל אותה.

להשקיע כסף ולעזור לאחרים

אחד הכלים שמציעות חברות שנותנות אשראי חוץ בנקאי ושמהותן המרכזית היא היותן בית השקעות הוא קרן אשראי. קרן אשראי מתווכת בין משקיעים המחפשים פלטפורמה להשקיע את כספם לבין כאלה המחפשים גורם למתן הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים. המשקיעים משקיעים את הסכום המתאים להם, ובדומה לקרנות סל או קרנות אחרות המשקיעות במניות או אג"ח, גם אצלם משתנה סכום הכסף שהשקיעו בהתאם לרווחיה של הקרן. כאן הדרך לרווחים היא הריבית שמשלמים הלווים עבור האשראי שקיבלו דרך הקרן.

צריכים סכום כסף להקמת העסק והבנק לא נותן? זקוקים לסכום על מנת להתרחב? חברת מגדלור היא בית השקעות מוכר ובעל מוניטין אשר נכנס גם לתחום של הלוואות חוץ בנקאיות ומציע הלוואות בתנאים נוחים.