מולטי פמילי אפיק השקעה רווחי במיוחד

מולטי פמילי אפיק השקעה רווחי במיוחדמולטי פמילי נחשב כיום כאפיק השקעה רווחי במיוחד. זאת הודות לתשואה הגבוהה אשר טמונה ברכישת השקעה כזו. למעשה מדובר במקבץ של יחידות דיור אשר אלה מופיעות ברישומי הטאבו כיחידה אחת בלבד. כלומר זה רשום כנכס נדל"ן אחד. אלו אמורות להימצא באותו קומפלקס. זו הסבה שאי אפשר לקנות דירה או למכור דירה אחת מתוך כל אותו מתחם.

מולטי פמילי – למי הוא מיועד?

בגלל שמדובר בנכסים גדולים במיוחד, ברור כי ההשקעה יכולה להתאים רק לאנשים שיש להם את היכולת להשקיע ולשלם על נכסים בסדר גודל כזה. יש מקרים אשר בהם מדובר ברכישה של עשרות או אפילו מאות יחידות דיור. היחידות הללו אמורות להיות מושכרות לדיירים כאשר כל הנושא של התחזוקה ושל ניהול המתחם כולו יהיה נתון בידיים מקצועיות של אנשים מיוחדים אותם מגייסים לצורך כך. המתחמים הללו יכילו על פי ורב גם מגרשי ספורט, גנים, בריכות, מרכזים קהילתיים ועוד מתקנים שונים אשר כולם מיועדים למעשה לשדרג את איכות החיים של התושבים במקום. האמת היא שאת המושג מולטי פמילי מכירים כיום בעיקר בארצות הברית. שם מדובר בשוק פופולארי בעולם הנדל"ן אשר הולך ועולה, משתדרג וצומח עוד ועוד כל הזמן.

לא רק למשקיעים גדולים

כדאי לדעת כי האפשרות של רכישת השקעות נדל"ן במודל הזה של מולטי פמילי כבר לא קשורה אך ורק לחברות גדולות מאוד בתחום הנדל"ן. יש כיום אפשרות גם לאנשים פרטיים אשר מסוגלים לעמוד בהשקעה כזו, לרכוש השקעות מהסוג הזה ולעשות מזה הון גדול במיוחד.  למעשה הרכישה היא רכישה של אחוזי בעלות מתוך כל המתחם וזה מתורגם ליחידות דיור בתוך המתחמים הללו.לא נוכל להתעלם כי ישנם גם סיכונים שונים בהשקעה הזו אך אם דואגים לבצע את ההשקעה בצורה חכמה אשר להרוויח הרבה. הסיבה לכך היא כי יש כיום ביקוש גבוה לדיור ביחידות מהסוג הזה בקרב זוגות צעירים או אפילו סטודנטים ואנשים פרטיים כך שהתשואה הא מובטחת.

מגדלור מסייע לכל מי שמעוניין להפוך את הכסף שלו לסיפור של הצלחה.

הכירו את מולטי פמילי

מולטי פמילי מהווה כיום אפיק השקעה פופולארי בזכות התשואה הגבוהה הטמונה ברכישתו. מדובר למעשה במקבץ של יחידות דיור המופיעות בטאבו כיחידה אחת  (נכס נדלנ"י אחד) ונמצאות באותו הקומפלקס – כחלק מכך, לא ניתן למכור או לקנות דירה אחת במתחם - . חשוב לציין שהמולטי פמילי מיועד אך ורק עבור משקיעים שיש ברשותם סכומי כסף גדולים להשקעה – מדובר ברכישה של עשרות ולעיתים גם מאות של יחידות דיור. היחידות כמובן מושכרות לדיירים, אשר אמורים ליהנות גם מתחזוקה ומניהול המתחם אשר מתבצע על ידי אנשי מקצוע אשר מגויסים לצורך המטרה – במתחמים אלו ניתן למצוא בדרך כלל גם מגרשי ספורט, מרכזים קהילתיים, גנים, בריכות ועוד מתקנים אשר ייעודם לספק רמת חיים טובה לדיירים. 

המולטי פמילי הוא שוק פופולארי בעולם הנדל"ן בארצות הברית ועל פי נתונים שוק זה נמצא במגמת צמיחה בשנים האחרונות. הפופולריות של השקעה בנדל"ן מניב בארצות הברית הלכה ועלתה בשנים האחרונות והחדשות הטובות עבור מי שמתעניין בהשקעות מהסוג הזה, הוא שהאפשרות להשקיע בנושא של מולטי פמילי פתוח גם בעבורו – בשנים האחרונות שוק זה נפתח גם עבור משקיעים פרטיים ולא רק בעבור חברות גדולות. הרכישה היא רכישת אחוזי בעלות מתוך המתחם כולו – מה שמתורגם למספר יחידות דיור בתוך המתחם. באופן כללי חשוב לציין שיש בהשקעה הזאת סיכונים שונים, אך אם מבצעים את ההשקעה בחוכמה ולאור העובדה, שהביקוש למגורים במתחמים אלו עולה בשנים האחרונות – בעיקר בקרב רווקים, זוגות צעירים ומשפחות מהמעמד הבינוני ומטה אשר רוצים ליהנות מתנאי חיים טובים אך ידם אינם משגת לרכוש בית בפרברים, מדובר כאמור בהשקעה אשר נחשבת לטובה. 

הצעד הראשון בדרך להשקעה נבונה

אם גם אתם מתעניינים בהשקעה בנושא של מולטי פמילי וכחלק מכך, זקוקים לכל המידע אשר תיצור עבור את התמונה המלאה לגבי ההשקעה, אתם נמצאים בכתובת הנכונה למטרה. מוזמנים ליצור קשר עם מגדלור – בית להשקעות אלטרנטיביות, לקבוע פגישה ולקבל את הייעוץ המקצועי ואת כל המידע בדרך להשקעה מתאימה ונבונה. 

מולטי פמילי – יתרונות של ביטוח לכל המשפחה

חברת הביטוח מגדלור היא אחת מחברות הביטוח המובילות בארץ. החברה מציעה ביטוחים שונים לכלל האוכלוסייה באופן אמין, מקצועי ובטוח. חלק מהביטוחים שהחברה מציעה זה ביטוח מולטי פמילי. יש הרבה יתרונות לעשיית ביטוח לכל העולם. כאשר אנחנו רוצים שיהיה לנו חיי רווחה ובריאות אנחנו חייבים להתכונן גם למצבי משבר שונים כמו מחלות או פציעות. עשיית ביטוח בריאות משפחתי יכולה לסייע לנו להיות מוכנים יותר למצבי בריאות קשים.

מולטי פמילי – למה בכלל צריך ביטוח?

ביטוחי מולטי פמילי יכולים להטיב עם כל בני המשפחה שלנו. למה בכלל צריך ביטוח? כאשר יש חוק ביטוח בריאות חובה? נכון, בישראל יש חוק ביטוח בריאות חובה אבל חוץ מזה אפשר לעשות ביטוחי בריאות פרטיים נוספים שמכסים שירותים שביטוח החובה לא מכסה.  ביטוח בריאות פרטי יכול לכסות את העלות של טיפולים רפואיים בחוץ לארץ או ניתוחים יקרים מאוד או טיפולים רפואיים חדישים יותר. ביטוח בריאות הוא הערובה שלנו שגם במקרי קיצון מבחינה בריאותית יהיה לנו למי לפנות וממי לבקש עזרה מבחינת הבריאות הנפשית והפיזית שלנו.

מולטי פמילי – והפיכת החיים שלנו לבטוחים יותר

ביטוח מולטי פמילי וביטוחי בריאות פרטיים יכולים לסייע לנו להפוך את החיים שלנו לבטוחים יותר. כאשר אנחנו רוצים שאיכות החיים שלנו תהיה טובה אנחנו צריכים לדאוג מה יהיה אתנו כאשר יהיו לנו קשיים או תקופה קשה מבחינה בריאותית. עשיית ביטוח בריאות פרטי יכול לסייע לנו לשמור על הבריאות שלנו לאורך זמן ולשפר מאוד את איכות החיים שלנו.

הבריאות הפרטית שלנו היא הדבר הכי חשוב שיש. כאשר אנחנו רוצים שתהיה לנו בריאות לאורך זמן אנחנו צריכים להשקיע בה. השקעה בבריאות שלנו לאורך זמן תוכל לאפשר לנו להיות רגועים יותר. כאשר אנחנו בוחרים לעשות לעצמנו ולנו ביטוח בריאות משפחתית אנחנו יכולים ליהנות משלוות נפש גדולה יותר. חשוב מאוד לבחור לעשות ביטוח בריאות שהתנאים שלו מתאים לנו ושהוא יכול לספק לנו את השירותים שאנחנו הכי רוצים לקבל כמו למשל טיפולי שיניים או טיפולים פסיכולוגיים.