מגדלור השקעות אלטרנטיביות: שווה להכיר במה מדובר

מגדלור השקעות אלטרנטיביות: שווה להכיר במה מדובר בכל תחום בחיים, טוב שיש אלטרנטיבות שונות ומגוונות. כפי שברפואה התבססה רפואה אלטרנטיבית לצד הרפואה הקונבנציונלית, כך גם בהשקעות. לצד השקעות קונבנציונליות, הולך ומתבסס מודל של השקעות אלטרנטיביות. מגדלור השקעות אלטרנטיביות – נסביר למה גם לכם שווה להכיר במה מדובר. 

מגדלור השקעות אלטרנטיביות, למי זה מיועד 

השקעות אלטרנטיביות שמנוהלות בצורה אחראית הן דבר יחסית חדש. מנהלי השקעות ובעלי ידע פיננסי עשיר הגיעו למסקנה שכיום זה הזמן הנכון להשקעות אלטרנטיביות. למי, אם כן, זה מיועד:

1.לאנשים שרוצים גיוון – משקיעים אלטרנטיביים יכולים להיות גם בעלי השקעות מסורתיות. ההבנה שגיוון בהשקעות נחוץ מאוד מסיעה לא מעט כסף להשקעות אלטרנטיביות כפי שנפרט להלן. 

2.למאוכזבי פיקדונות – בבנקים, הפיקדונות כיום נושאים ריבית הנושקת לאפס. מי שרוצה שהכסף יתחיל לעבוד בשבילו, בהחלט מחפש חלופות ראויות. 

3.למחפשים ניהול מקצועי ואיכותי לכסף שלהם – לא כולם בנויים לנהל את ההשקעות הפיננסיות באופן עצמאי. מגדלור השקעות אלטרנטיביות מציעים מודלים של ניהול מקצועי, שגורם לכסף שלכם לעבוד בשבילכם. 

4.למאוכזבי עמלות – למי שמתאכזב פעם אחר פעם מעלויות הכרוכות בניהול השקעות מסורתי, ההשקעות האלטרנטיביות מאפשרות תשואה נאה, ללא עמלות מנופחות. 

אילו השקעות אלטרנטיביות משלבות ביטחון עם תשואה 

לא כל השקעה אלטרנטיבית הופכת אוטומטית להיות השקעה טובה ומוצלחת. מרבית האנשים יעדיפו תחושה של ביטחון ביחד עם תשואה סבירה. הרעיון, מדובר על מודל לא ספקולטיבי, זו לא נוסחה ל"הדפסת כסף" עם סיכון בצידה אלא דרך המלך – שביל הזהב. 

1.השקעה משותפת בנכסים – קרן משקיעים אשר משקיעים בנכס נדל"ן איכותי. הנהלת הקרן מזהה נכסים ששווה להשקיע בהם או פרויקטים מרכזיים. המשקיע מקבל בעלות יחסית על נכס מצוין. 

2.גיוס מימון לפרויקטים בנדל"ן – מגדלור מציעה למשקיעים אפשרות להלוות מימון בריבית משתלמת, עבור פרויקטים להקמת נדל"ן איכותי. 

3.אשראי עסקי – המגזר העסקי צמא למימון חוץ בנקאי. מודל מהפכני מאפשר לציבור להלוות אשראי עסקי כחלק מקבוצת משקיעים. 

4.אלטרנטיבות נוספות – כגון קרנות גידור והשקעות שמפתחות באופן התאום את צרכי השוק המשתנים. 

פרטים נוספים - מגדלור השקעות אלטרנטיביות מלווים אתכם בדרך לערך המוסף. 

השקעות אלטרנטיביות – כל האפשרויות

משקיעים וותיקים שאולי לא טרחו להתעדכן בשנים האחרונות בשינויים, חידושים ומגמות בעולם ההשקעות, יופתעו אולי לגלות שכיום, יש לא מעט מכשירים פיננסיים אלטרנטיביים, אשר בכוחם לגוון להם את תיק ההשקעות.  השקעות אלטרנטיביות הן שם כללי למגוון רחב של מכשירים שונים המיועדים להשקעות ובין היתר: נדל"ן, קרנות השקעה פרטיות, קרנות גידור ורשימת המכשירים עודנה ארוכה.  מי שעושה את צעדיו הראשונים בעולם ההשקעות האלטרנטיביות, חשוב שיכיר תחילה את כל האפיקים שתחום זה טומן בחובו ובאמצעות המידע, יבחר בסופו של דבר, את אלו אשר יענו על צרכיו, ציפיותיו וגובהו של סכום הכסף אותו הוא מייעד עבור המטרה. פנייה לחברה המתמחה באופן פרטני בתחום ההשקעות האלטרנטיביות תהווה כצעד חשוב ומשמעותי, בדרך לקבלת ההחלטות הנכונות.

השקעות אלטרנטיביות – היכרות עם המכשירים

כאמור, כיום ניתן למצוא לא מעט מכשירים הנכללים תחת הקטגוריה של השקעות אלטרנטיביות. בכדי לקבל החלטות נכונות ובסופו של דבר לבצע השקעות מניבות ומשתלמות, חשוב בשלב הראשון להכיר לעומק את כל האפשרויות (או לפחות כמה שיותר מהן).  היכרות שכזאת, תאפשר להבין האם השקעה מסוימת אכן עונה על הדרישות, הציפיות והמטרות של המשקיע הן מבחינת סכום הכסף שהוא מעוניין להשקיע, הן מבחינת הסיכון שהוא מוכן לקחת בהליך ההשקעה, הן מבחינת גובה התשואה והן מבחינת תחזיות שונות לגבי העתיד.  מכיוון שקשה לאסוף את כל המידע הזה או לגבש את ההחלטות הללו באופן עצמאי, הפתרון יגיע בדמותה של חברה מקצועית, המחזיקה בכלים ובידע להכוונת לקוחותיה אל עבר המטרה.

צוהר להזדמנויות חדשות

אז בין אם אתם מעוניינים במידע התחלתי לגבי השקעות אלטרנטיביות ובין אם אתם נמצאים כבר בשלבים מתקדמים יותר ומבקשים להשקיע בפועל, תשמחו לגלות, שבאמצעות שירותי הייעוץ המקצועיים הניתנים על ידי חברת "מגדלור – בית להשקעות אלטרנטיביות", תוכלו לקבל מענה איכותי על דרישותיכם.  כאמור, המידע אותו תקבלו במסגרת הייעוץ יכול ללא כל ספק לפתוח לכם צוהר להשקעות חדשות, אשר יובילו לרווחים יפים.  לכל הפרטים או לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית, מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם החברה.