למה כל כך חשוב שיש השקעה אלטרנטיבית מגוון

למה כל כך חשוב שיש השקעה אלטרנטיבית מגווןתופעות שונות הביאו לפריחה בביקוש להשקעות אלטרנטיביות. בין היתר, מדובר למשל בהפחתת הריבית בנקאית ובתנודתיות העזה המאפיינת השקעות מקובלות בשוק ההון, בבורסה. נסביר מדוע חשוב כל כך שיש השקעה אלטרנטיבית מגוון ומדוע כדאי לבחור את ההשקעה, בתבונה. 

השקעה אלטרנטיבית מגוון לסכומי השקעה שונים 

אם כל אחד שהיה רוצה בכך היה יכול לקנות נכס יקר להשקעה באזורי הביקוש, היינו ללא ספק באוטופיה כלכלית. אבל העובדה שיש השקעה אלטרנטיבית מגוון רחב כל כך מאפשרת גם למי שיש ברשותו הון בסדר גודל לא גדול במיוחד, להיכנס להשקעה איכותית ורווחית. כן, לא חייבים להיות בעלי הון שמושקעים בנדל"ן בצורה מסורתית. אפשר למצוא השקעות אלטרנטיביות, במגוון כזה שהופך את ההשקעה לזמינה לכל סכום רצוי של השקעה. 

ניצול הזדמנויות חדשות, לציבור נוסף של משקיעים 

עד לפני שנים מספר, רק בעל הון או בעלי מידע פנים יכלו להכיר הזדמנויות חדשות או אקזוטיות להשקעה. אך כיום, העובדה שיש מגוון רחב של השקעות אלטרנטיביות, מאפשרת לציבור נוסף של אנשים לנצל הזדמנויות חדשות. למשל, אם בעבר רק בעלי הון פנומנלי יכלו להלוות הון לעסקים וליהנות מריבית יפה, כעת השקעה אלטרנטיבית מאפשרת זאת גם לאדם הממוצע. 

המגוון שמעניק ראש שקט ללקוח

בזכות העובדה שקיים מגוון נאה של אפשרויות השקעה אלטרנטיביות, הלקוחות מרוויחים נקודה חשובה. לצד אפשרות להשיג תשואה עודפת לעומת השקעות סולידיות בנקאיות שלא מכסות אפילו את העלייה במדד, אפשר להשיג השקעה מבוטחת. במילים אחרות, למשקיעים קיימת האפשרות להשקיע את כספם על פי מודל שקוף ועם הבטחת בטחונות חשובים. למעשה מתן בטוחות למשקיע מאפשר להבדיל בין השקעות פחות אמינות (ללא בטוחה) ובין השקעות אמינות. 

מי מנהל את ההשקעות 

מגדלור, בית להשקעות אלטרנטיביות, מציע לציבור השקעה אלטרנטיבית מגוון ואיכות, בניהול אחראי. וזהו היבט חשוב מאין כמוהו עבור המשקיע. המגוון מאפשר לבחור את הגוף שמנוהל בצורה אחראית ומקצועית, ניהול שמנווט את ההשקעות בהתאמה מלאה לצרכי המשקיעים ולתנאי השוק הנוכחיים. כך אפשר למשל להצטרף לקרנות להשקעה בנדל"ן או לגופי השקעות המתמחים במימון עסקי (מימון P 2 B).