השקעת מולטי פמילי שמתאימה לכולם

השקעת מולטי פמילי שמתאימה לכולםהשקעת מולטי פמילי היא השקעה בנדל"ן, מדובר בנכס המכיל דירות או משרדים שניתן להשכיר או למכור לפי הנראה למשקיעים. המשקיעים הם אלה שימצאו את הדיירים או השוכרים, וידאגו למצוא אנשי מקצוע לתחזוקה השוטפת של המבנה והדירות או המשרדים. במגדלור תוכלו למצוא שני מסלולים שיכולים להתאים לצרכים שלכם בהשקעת נדל"ן, כאשר כל אחד מהמסלולים מציע יתרונות משלו.

למי מתאימה השקעת מולי פמילי?

השקעת מולטי פמילי מתאימה לחבורה של יזמים או אנשי עסקים, קרובי משפחה ואף חברים שעשו כברת דרך ביחד. השקעה מסוג זה מאפשרת לכמה אנשים להיכנס בשותפות בנכס דירות או משרדים, שניתן להשכיר או למכור ולהרוויח ממנה לשנים קדימה. בניין דירות שמיועד להשכרה לסטודנטים יכול להיחשב כהשקעה מעולה, או בניין משרדים להשכרה באזור המרכז יכול להתאים לסוג השקעה כזו.

השוני בין השקעת מולטי פמילי בישראל ובארה"ב

בישראל בנייני המגורים הן יחידות דיור בתוך המבנה עצמו ונחשבות כיחידת נכס אחת, בתוך הנכס יש כמות דירות לפי גודל הנכס. לעומת ארה"ב ששם ניתן לקנות כמה בתים פרטיים בשכונות שונות, לחשב אותן כנס אחד ואז לחלק אותן ליחידות דיור בגדלים שונים. בארה"ב לוקחים בית פרטי ומחלקים אותו לכמה יחידות דיור, ואלה מושכרות לכמה משפחות או אנשים בודדים. השקעת מולטי פמילי כזו תמצאו בדרך כלל בשכונות עוני ומצוקה, שמותאמות לאנשים מהמעמד הנמוך ביותר ושוהים בלתי חוקיים בארה"ב.

למה להשקיע בנדל"ן בארץ?

בישראל קיים קושי במציאת דירה במחיר נורמלי ואטרקטיבי שיכול להתאים לכל אדם, לכן השקעת מולטי פמילי מהווה פתרון הולם. זה מאפשר למשקיעים לקבוע את גובה שכר הדירה, ויעזור למשוך דיירים בהתאם לאזור מגורים ואוכלוסייה שמתאימה להם. לדוגמא, ניתן להשקיע בנכס בתל אביב באזור ספציפי, ולהשכיר את הדירות לאנשים צעירים שגרים רחוק ממקום העבודה. השקעה מסוג זה יכולה להניב פירות לטווח ארוך עבור כל המשקיעים בנכס, בצורה שוויונית או לפי הסכום שכל אחד השקיע.

על היתרונות של ביטוח מולטי פמילי 

חברת מגדלור היא חברת ביטוח ישראלית. החברה מספקת שירותי ביטוח ושירותים פיננסיים לקהל הפרטי ולאנשים מכלל הציבור הישראלי והחברה הישראלית. החברה הינה חברה שרמת האמינות שלה גבוה מאוד ואחוז שביעות הרצון של הלקוחות שלה גבוה מאוד בהתאם. בין השירותים הביטוחים שהחברה מספקת לקהל הלקוחות שלה יש את השירות של ביטוח מולטי פמילי. ביטוח זה הוא ביטוח בריאות לכל בני המשפחה שלנו ביחד ויש לו יתרונות רבים כולל חיסכון משמעותי בתשלום של כל בית אב על הוצאות ביטוח מדי שנה.

ביטוח מולטי פמילי למשפחות

ביטוח מולטי פמילי נועד למשפחות. כאשר אנחנו נשואים ויש לנו ילדים אנחנו אחראים ואחריות לבריאות של בן או בת הזוג שלנו ושל הילדים שלנו. אם אנחנו רוצים שיהיה לנו ביטוח טוב לכל המשפחה שיאפשר לנו ליהנות משירותי בריאות פרטיים שהביטוח של קופת חולים לא מספק אז כדאי לנו לבטח את בני המשפחה שלנו בביטוח מסוג מולטי פמילי.

ביטוח מולטי פמילי -  מה היתרונות שלו על פני ביטוחים אחרים?

ביטוח מולטי פמילי הוא בעל יתרונות רבים על פני ביטוחים אחרים. כאשר אנחנו מבטחים את המשפחה שלנו אנחנו דואגים לרווחה של בן או בת הזוג שלנו ושל הילדים שלנו. הביטוח הוא ביטוח רק לבני המשפחה הגרעינית. אנחנו לא יכולים לכלול בפוליסה של ביטוח זה את האחים או את ההורים שלנו. היתרונות כאמור של ביטוח זה הם רבים וטובים. היתרון המרכזי של ביטוח זה הוא שמצד אחד הוא חוסך לנו מדי חודש ומדי שנה הרבה כסף ומצד שני הוא מאפשר לנו ליהנות משירותי בריאות ייחודים מאוד.

בריאות היא לא משהו שמשחקים אתו או שמשאירים אותו למזל. כאשר אנחנו רוצים להיות בטוחים שאנחנו ובני המשפחה שלנו נהיה בריאים בכל מקרה אנחנו חייבים לבטח את כל המשפחה. ביטחון זה יאפשר לנו לישון טוב יותר ולא להרגיש חוסר אונים גדול מאוד אל מול מצבי קיצון בבריאות הרגשית או הפיזית שלנו. כל פוליסה של ביטוח זה מותאמת אישית לכל משפחה לפי המצב הבריאותי של חבריה.

השקעה במולטי פמילי

אנשים רבים שצברו הון עצמי משמעותי ומעוניינים להשקיע אותו מבינים שחיסכון בנקאי רגיל לא יניב עבורם תשואה גבוהה. הריבית האפסית המאפיינת את העשור הנוכחי מביאה את המשקיעים לחפש אפיקי השקעות אלטרנטיביים. במגדלור בית השקעות זיהו את פוטנציאל שוק הנדל"ן הבינלאומי הצומח ואיתרו אפיקים בעלי תשואה גבוהה. תכנית מולטי פמילי להשקעה מאפשרת לבעלי הון עצמי גבוה למנף אותו בצורה משמעותית באמצעות נדל"ן.

מהי תכנית ההשקעות מולטי פמילי

התכנית מאפשרת השקעה במקבץ יחידות דיור המהוות נכס נדלני אחד. הנכסים נמצאים בארה"ב ובנויים כקומפלקס. ההשקעה נעשית באמצעות רכישה של כמה יחידות דיור המושכרות לדיירים. הדיירים מקבלים שירותי תחזוקה וניהול במתם המציע רמת חיים גבוהה. בתמורה הם משלמים דמי ניהול ושכירות קבועים.

שוק המולטי פמילי נחשב לשוק חם הנמצא בצמיחה מהירה בשנים האחרונות כיוון שאנשים מחפשים פתרונות פרקטיים למגורים.

ואם אין לי סכום גבוה להשקיע?

אמנם ההשקעה מחייבת הון עצמי גבוה מאד אבל בשנים האחרונות השוק נפתח גם עבור המשקיע הפרטי. כאשר האפשרות העומדת בפניו היא רכישת בעלות של מספר יחידות במתחם. כך שהאפשרות ניתנת להתאמה על פי סך ההון העצמי הקיים כאשר בדרך כלל מדובר במינימום 5 יחידות דיור. השיטה יוצרת מעין רשת ביטחון למשקיע כיוון שההשקעה אינה מתבססת על נכס בודד ובכך ניתן לפזר את הסיכון האפשרי.

למי מתאים להשקיע במולטי פמילי

ההשקעה מתאימה עבור מי שיש ברשותו הון עצמי נזיל ומעוניין להשיג תשואה גבוהה. מכיוון שמדובר בהשקעה של כמה יחידות דיור הסכום ההתחלתי הנדרש גבוה יחסית. ההשקעה מתבצעת בארצות הברית ולכן נדרשת נכונות להשקיע זמן של טיסה בת כמה שעות ועלויות נלוות של שהיה במקום.  כמו בכל השקעה גם כאן יש סיכון מסויים וחשוב לבחור צוות מקצועי ומנוסה שילווה את המשקיעים וידריך אותם בכל שלבי העסקה כאשר המטרה המשותפת היא השגת הערך המירבי עבור הלקוח.

מולטי פמילי –  מה זה?

חברת מגדלור היא חברת השקעות וביטוח מרכזית בישראל. בין מסלולי השירות של החברה ניתן לכלול את מסלול מולטי פמילי. מסלול זה הוא מסלול השקעות וביטוח מאוחד לכל בני המשפחה. היתרונות של מסלול זה הם רבים. כאשר אנחנו רוצים לשפר את איכות החיים הכספיים והכלכליים של המשפחה שלנו כדאי לנו לבחור להשקיע ביחד כל בני המשפחה וכדאי לנו לבטח את כל בני המשפחה ביחד.

מולטי פמילי - יתרונות

ביטוח מולטי פמילי הוא בעל יתרונות רבים והוא יכול לסייע לנו להיות רגועים יותר בנוגע לבטיחות ולבריאות של בני המשפחה שלנו. כשזה מגיע לבטיחות ולבריאות של בני המשפחה שלנו אנחנו מוכנים לעשות הכול ואנחנו יכולים ליהנות משקט נפשי רב יותר ואיכות חיים טובה יותר. חשוב מאוד לשים לב איזה ביטוח אנחנו עושים ואיזה תנאים יש לפוליסה שלו. ככל שתנאי הפוליסה יהיו טובים יותר כך איכות החיים שלנו והשקט הנפשי שלנו יהיו גדולים יותר. חשוב שנדאג לביטוח גם לילדים שלנו וגם לבן או בת הזוג שלנו. כבעלי משפחה זוהי האחריות שלנו.

בסופו של דבר ביטוח נועד לאפשר לנו ליהנות מרשת ביטחון במקרה בו החיים הופכים להיות לא צפויים ואנחנו נפצעים או נהיים חולים במחלה כל שהיא. הביטוח יאפשר לנו לקבל טיפולים נאותים ואיכותיים שאנחנו צריכים מבלי שנצטרך לפשוט את הרגל שלנו ולהוציא הרבה מאוד כסף. כאשר אנחנו מבטחים את כל בני המשפחה שלנו אנחנו דואגים לרווחה האישית שלהם ולאיכות החיים שלהם גם במקרה בו החיים הפכו להיות פחות מטיבים אתנו.