השקעות נדל״ן – איך אפשר להשקיע

השקעות נדל״ן – איך אפשר להשקיעישנן חברות שמציעות אפשרות לעשות השקעות נדל״ן במסלול הון או במסלול חוב, כך שתוכלו לשים את הכסף שלכם בהשקעה שאיננה תלויה בשוק המניות או באג״ח. אם אתם רוצים להשקיע את הכסף שלכם בדרך אטרקטיבית, גם השקעה בקרנות עשויה להתאים ולגוון את תיק ההשקעות שלכם. אם אתם מחליטים להשקיע את הכסף שלכם בדרך הזו, דעו לכם שישנן חברות שונות שיכולות להציע לכם את השירותים שלהן ולדאוג לכך שתוכלו לקבל את המענה המקצועי הטוב ביותר. זה בוודאי משהו שתוכלו לעשות בקלות, ועליכם רק לקבל את ההחלטה הנכונה מבחינתכם במובן הזה.

תגוונו את תיק ההשקעות שלכם

רוצים לגוון את ההשקעות שלכם ולדעת שבטווח הארוך אתם שמים את הכסף שלכם במקום הנכון? השקעות נדל״ן צריך לדעת איך לעשות בצורה חכמה, ועל כן נמליץ לכם בחום לבדוק לפני הכול שאתם בוחרים בכל האפשרויות הקיימות על מנת להפוך את ההשקעות שלכם לכמה שיותר טובות בסופו של דבר. כדי שתוכלו להקל על עצמכם ולדעת שאתם שמים את הכסף שלכם במקום הנכון, זה יהיה נכון להיעזר בשירותיה של חברה חיצונית שתוכל להשקיע את הכסף בשבילכם במסלולים שונים, לפי בחירתכם. אתם רק צריכים לפנות אל חברה מקצועית שמתמחה בתחום הזה ותוכל להציע לכם את המענה ההולם ביותר במובן הזה.

השקעות נדל״ן עם מגדלור

אתם צריכים להבין שאם אתם רוצים לשים את הכסף שלכם במקום הנכון, זה יהיה קריטי שתבחרו בשירותיה של חברה מקצועית שתדע להעניק לכם את המענה ההולם ביותר ולדאוג לכך שתוכלו להיות שבעי רצון עם הדרך שבה הכסף שלכם מושקע בסופו של דבר. לפני שאתם מחליטים לעשות השקעות נדל״ן, נמליץ לכם לפנות אל הצוות המקצועי של חברת מגדלור, אשר ישמח לייעץ לכם ולהסביר לכם מהן כל האפשרויות שיש לכם להשקעת הכסף. זה בוודאי יהיה חשוב מאוד על מנת שתוכלו לקבל את ההחלטות הטובות ביותר כאשר מגיע הרגע שבו תחליטו להשקיע את הכסף שלכם באפיק כזה או אחר, ותעשו זאת בצורה הטובה ביותר בשבילכם.

השקעות נדל"ן – מה זה?

כולנו עובדים קשה מאוד בשביל הכסף שלנו. כאשר אנחנו עובדים ומרווחים אנחנו רוצים באופן טבעי להשקיע את הכסף שלנו באפיקי השקעה שיניבו לנו כמה שיותר רווחים. חברת ההשקעות מגדלור מתמחה בהשקעות למגזר הפרטי. החברה אמינה ומקצועית והיא פועלת כבר שנים רבות. בין תחומי המומחיות של החברה ניתן לכלול סוגי השקעות שונים כולל השקעות בנדל"ן. השקעות נדל"ן הן קנייה ומכירה של נכסי נדל"ן מכל סוג שהוא, כולל נדל"ן למגורים, נדל"ן מסחרי או נכסי נדל"ן מניבים (נכסים שקונים בשביל להשכיר אותם).

השקעות נדל"ן – למי זה מתאים?

השקעות נדל"ן יכולות להתאים לכל מי שצבר הון עצמי ורוצה לעשות אתו יותר מאשר רק לתת לו לשבת בבנק. קנייה של נכסי נדל"ן נחשבת להשקעה בטוחה יותר ופעמים רבות אף מניבה יותר מאשר השקעה בבורסה לניירות ערך. אחוזי התשואה על קניה של נכסי נדל"ן הם גבוהים ויפים. חשוב להבין שכאשר אנחנו קונים בית או דירה או חנות אנחנו צריכים לעשות זאת לטווח הארוך של עוד עשרות שנים קדימה. את הרווח מהנכס נוכל לעשות גם כאשר אנחנו נשכיר אותו תמורת שכר דירה חודשי וגם כאשר נחליט בבוא היום למכור אותו.

השקעות נדל"ן – יתרונות 

השקעות נדל"ן הן בעלות יתרונות רבים. כאשר אנחנו משקיעים בנדל"ן אנחנו נוהגים בחכמה במיוחד במדינה כמו ישראל בה מחירי הדירות והנדל"ן עולים מדי שנה ושוברים שיאים. בעלות על דירה יכולה לאפשר לנו ליהנות מהכנסה חודשית נוספת (מדמי השכירות שלה) לאורך כל השנה. הכנסה זו תוכל להיות חשובה במיוחד כאשר נצא לפנסיה או כאשר יהיו לנו הוצאות לא צפויות כמו למשל קנייה של רכב חדש או חתונה של אחד הילדים שלנו. 

אחד הדברים הכי חכמים שאנחנו יכולים לעשות בשביל העתיד הפיננסי שלנו הוא לקנות שטחי נדל"ן בארץ או בחוץ לארץ וליהנות מהשקעה איכותית ומניבה. השקעה באמצעות או בסיוע של חברת השקעות תסייע לנו ליהנות מהשקעה שיש לה אימא ואבא ומי שמסייע לנו בה לאורך זמן כך שלא נצטרך לנהל אותה לבד בכוחות עצמנו.

מה חשוב לדעת על השקעות נדלן? 

כולנו היינו רוצים לקבל תשואה מהכסף שלנו, כך יוצא שאם נשאיר את הכסף "לשכב" בבנק עם ריבית נמוכה, לא נוכל להשיג את המטרה. כך יוצא, שיותר ויותר אנשים בוחרים לעשות מעשה על מנת ליהנות מאותה התשואה ולהשקיע את הכסף שלהם באפיקי השקעה כאלו ואחרים. השקעות נדל"ן נכללות בקטגוריה של "השקעות אלטרנטיביות", מכיוון שלא מדובר בהשקעה קלאסית בשוק ההון. יחד עם זאת, הפופולאריות של השקעה בנדל"ן רק הולכת ועולה עם הזמן, כאשר השקעות אלו טומנות בחובן אפשרויות מגוונות ומיועדות למשקיעים בעלי תקציבים שונים.

סוגי השקעות נדל"ן

אם גם אתם מעוניינים להשקיע בנדל"ן חשוב שתהיו מודעים לאפשרויות השונות המוצעות בתחום ובין היתר:

• רכישת דירה – האפשרות המועדפת עבור מי שבוחר להשקיע בנדל"ן. טווח המחירים של דירות להשקעה הינו גבוה, כאשר, קיימת חשיבות לבחון כמובן את גובה התשואה. 

• רכישת משרד – נדל"ן מסחרי הוא אופציה עבור כאלו שהתקציב שלהם להשקעה הוא כמה מאות אלפי שקלים. התשואה של רכישת משרד יכולה להיות גבוהה במיוחד (פי 2 מזו של דירה). יחד עם זאת, יש גם חסרונות, שחשוב להיות מודעים אליהם טרם ביצוע ההשקעה.

• קרקע חקלאית – מדובר בהשקעה לטווח ארוך, כאשר, בשל פוטנציאל ההשבחה הגבוה של קרקע חקלאית ובעיקר של קרקע פרטית, יש לא מעט משקיעים אשר מתעניינים בה. 

• נדל"ן בארצות הברית – באזורים שונים בארצות הברית, ניתן ליהנות מתשואה גבוהה בעולם השקעות הנדל"ן. יחד עם זאת, קיימת חשיבות גבוהה לבצע את אותה ההשקעה בתבונה ובעת הצורך, גם לדאוג לקבל ליווי מתאים.

כאמור, יש לא מעט סוגי השקעות נדל"ן, כאשר כדאי להכיר את הסוגים השונים לעומק ובהתאם, לבחור בצורה נבונה את סוג ההשקעה. 

להשקיע חכם

השקעות נדל"ן טומנות בחובן אפשרות ליהנות מתשואה קבועה, יחד עם זאת, מכיוון שמדובר בהשקעה גדולה בהיקפה, קיימת חשיבות גבוהה לבצע אותה בתבונה.

אם גם אתם מגלים עניין בהשקעות נדל"ן, מוזמנים כצעד ראשון, ליצור קשר עם "מגדלור – בית להשקעות אלטרנטיביות" וצוות החברה, ישמח לעמוד לשירותיכם ולהעניק לכם ייעוץ מקיף ומקצועי לגבי השקעות נדל"ן.