השקעות נדלן במודל חדשני מסוג אחר

השקעות נדלן במודל חדשני מסוג אחרעל ידי ביצוע השקעות נדלן מבקשים משקיעים ליהנות מכמה יתרונות. למשל, הגדלת רמת התשואה ביחס להשקעות אלטרנטיביות. למשל, הקטנה ברמת הסיכון של תיק השקעות כולל. בנוסף, גם פיזור סיכונים וכמובן ניצול הזדמנויות. וחשוב לדעת כי יש הרבה דרכים לבצע השקעות מסוג זה. בין היתר, יש השקעות מסוג אחר, במודל חדשני, שעליהן נדבר להלן.

השקעות נדלן לא מה שחשבתם

כאשר אנו מדברים על השקעות נדל"ן מסוג אחר, אנו לא מדברים רק על סוגי הנכסים (פרויקטים מקומיים או בחו"ל). אנו מדברים גם על האופן שבו ניתן להשקיע. לא חייבים לאתר נכסים באופן עצמאי שכן לא לכולם ישנו הידע הדרוש לכך. אפשר להשקיע בליווי של חברות השקעות המתמחות במגוון סוגי השקעות ופתרונות ייחודיים למשקיעי נדל"ן בפרט.

שותפות בהשקעות

דרך אחת לדוגמא, הינה להצטרף לקבוצת משקיעים מנוסה, בהובלת מנהלי השקעות ומומחי נדלן. בדרך זו, המשקיע מצטרף לקבוצת משקיעים קיימת, כאשר לכל אחד יש חלק מהבעלות על הנכס. כל מי שהינו חלק מקבוצת המשקיעים הינו שותף ובעל בעלות בהתאם לאופי השקעתו. השקעה בצורה כזאת מגלמת סיכוי גבוה מאוד לתשואת יתר משמעותית.

מימון משקיעים

דרך נוספת לקחת חלק בתחום הנדל"ן המתפתח הינה להשקיע במודל מימון. המשמעות היא שהמשקיעים ממנים את הפרויקט לא בתמורה לאחוזים בבעלות אלא בתמורה לקבלת ריבית נקובה. מסלול זה מתאים מאוד למשקיעים שמעדיפים רמת סיכון מינימלית ורמת ביטחון מקסימלית. המשקיע, שהוא בעצם מעין מלווה, מקבל בטחונות בצורת שעבוד של מניות. חשוב לציין שניתן, במקביל לבצע גיוון של השקעות, בכמה פרויקטים ובכמה צורות.

הבסיס להצלחת המשקיעים

הבסיס להצלחה הינו הצטרפות לחברה שבוחנת כל השקעה בשבע עיניים. בין היתר, בוחרים יזמים רק לאחר בדיקות ובחינות מקדימות. מבצעים בדיקה משפטית, מלווים הכל בחשבון נאמנות וחוזים משפטיים, בדיקת נאותות כלכלית וניהול שוטף של ההשקעות השונות. כאשר אנשי מקצוע מלווים כל פרויקט לאורך כל הדרך, המשקיעים נהנים משקט נפשי וביטחון מקסימלי. מחפשים השקעות נדלן מוצלחות, חכמות ומניבות? חברת מגדלור, בניהול אנשי פיננסים, נדלן והשקעות מהשורה הראשונה.

השקעות נדלן אלה השקעות משתלמות

צברתם הון מסוים ואתם מחפשים היכן להשקיע אותו? קחו רגע לחשוב על איזו סוג השקעה תניב פירות עבורכם לטווח ארוך יותר. השקעות נדלן יכולות לתת לכם בדיוק את זה, ולהבטיח את העתיד הפיננסי שלכם לכמה שנים קדימה בלי דאגה. בחברת מגדלור תוכלו למצוא את סוג המסלול שיתאים להשקעה כזו, שתתאים לצרכים שלכם ותיתן לכם את המענה שאתם מחפשים.

למה השקעה בנדלן יותר משתלמת?

בכל השקעה יש סיכון ובמיוחד כאשר זאת מניה הנסחרת בבורסה, לעומת זאת השקעות נדלן אינם תלויות בתנודות השוק הנסחר. מה שהופך את ההשקעה לבטוחה ויציבה יותר כלכלית, ומבטיחה לכם תוצאות שתראו במהרה לאחר קניית הנכס והשכרתו. ההשקעה שלכם תניב פירות יותר אטרקטיביים בהתאם למקום בו תחליטו לקנות את הנכס, המיקום ומשיכת תיירות במקום משנה את הכל. בתל אביב לדוגמא תוכלו להשכיר את הנכס כבניין מגורים לתיירים או כבניין משרדים משולבים לכל מטרה.

מה אם ברצוני להשקיע בנדלן בחו"ל?

השקעה כלל השקעות נדלן, גם השקעות בחו"ל צריך לבחור בקפידה לפי יעדי תיירות, שיכולים לתת לכם רווחים גבוהים יותר. לפי כל מדינה ומקום התיירות המרכזי בה, תוכלו לדעת אם להשקיע באותה מדינה או לא, וכמה רווח כלכלי יהיה לכם לטווח ארוך יותר. בפראג למשל תוכלו להשכיר את הכנס כבית לסוף שבוע ארוך לזוגות או קבוצת חברים לצורך בילויים ומסיבות. אך בשונה מישראל, תהיו כפופים להוצאות כלכליות גבוהות יותר, וסטנדרטים הרבה יותר גבוהים לגבי עיצוב הנכס וייעודו.

האם יש סיכון בהשקעת נדלן?

בהשקעות נדלן עצמן אין כל סיכון, אך קיים סיכון לאחר קניית הנכס, וזה בהתאם לאיזה צורך תשתמשו בנכס ולמה תחליטו להשכיר אותו. הפקטור הכי בעייתי בקניית נכס הוא ההשכרה שלו לאחר הקנייה, השכרת הנכס כמבנה תעשייתי או בניין משרדים יכול להיות פתרון אידיאלי. אם יש לכם לבטים לגבי סוג ההשקעה בנדלן, קחו את הזמן לברר הכל לפני גיבוש החלטה סופית.

היתרונות של השקעות נדל"ן

אם אתם מחפשים איפה לשים את הכסף שלכם, השקעות נדל"ן צריכות בהחלט להיות אופציה רצינית עבורכם. יש יותר ויותר אנשים שהבינו את היתרונות בהשקעות מסוג זה ובעיקר, הם שומעים מסביב על אחרים שרכשו נדל"ן שהגדיל את ערכו בצורה משמעותית בתוך שנים ספורות. בישראל מחירי הנדל"ן רק הולכים ומאמירים בשנים האחרונות ונראה שזה עוד ילך ויגבר ככל שיעבור הזמן. נדל"ן הוא יציב ונע באיטיות ולא סתם הבנקים מאשרים הלוואות גדולות במיוחד לצורך רכישת נדל"ן. אם הם מרגישים בטוחים לתת אותן כנראה שהם יודעים למה... אז הנה קצת על היתרונות של השקעה בנדל"ן שכדאי להכיר.

השקעות נדל"ן – להשכיר ולמכור ברווח

אם אתם מחפשים השקעות נדל"ן אתם ככל הנראה לא מחפשים נדל"ן בשביל לגור בו. אתם מחפשים אותו כי אתם רוצים להרוויח כסף באופן שוטף וחושבים אולי גם יום אחד לעשות את ה"אקזיט" ממנו. היתרון המרכזי של השקעה בנדל"ן הוא כפול, מצד אחד אפשר להשכיר אותו ולקבל עליו שכירות חודשית, מה שיכול להיות במקרים רבים הכנסה חודשית של ממש. מצד שני, נדל"ן תמיד אפשר להשביח ולמכור אותו לאחר שנים ברווח לא קטן, ולא פעם רק הזמן שעבר גם אם לא עושים כלום עם הנכס, עושה את שלו. אבל איך אפשר למצוא נדל"ן להשקעה בעיקר למי שלא מכיר את התחום? התשובה היא – צריך למצוא את החברה המתאימה.

למצוא את החברה המתאימה

אם אתם חושבים על השקעות נדל"ן ואין לכם מושג מאיפה להתחיל, אתם צריכים חברה כמו חברת "מגדלור" שתלווה אתכם בדרך. אתם צריכים לדעת מהן ההשקעות הפוטנציאליות עבורכם ומה הכי יתאים למה שאתם מחפשים וכמובן, למה שאתם יכולים לרכוש. חברה כזו מכירה את השוק ויודעת לאיזה כיוון כדאי לכם לפנות, והיא תציג בפניכם את האלטרנטיבות שלכם כדי שתוכלו לעשות בחירה מושכלת. אין ספק שעם בחירת החברה הנכונה ועם הנכונות להשקיע השקעה חכמה אתם יכולים להגיע רחוק. ההון שלכם יכול לגדול הרבה מעבר למה שהוא כרגע ותוכלו בהמשך להחליט לאיפה להתקדם עם הנכס שתרכשו.