השקעות אלטרנטיביות – מה חשוב לדעת?

השקעות אלטרנטיביותכל מי שתר אחר אפיקי השקעה, עתיד לגלות שכיום לצד האפשרויות המוכרות והמיושנות יותר כמו: מניות ו/או אגרות חוב, ישנן גם לא מעט אפשרויות המשתייכות לקטגוריה של השקעות אלטרנטיביות וכוללות בין היתר: קרנות גידור, קרנות הון סיכון, קרנות השקעה בנדל"ן ועוד..

היצע האפשרויות בעולם ההשקעות האלטרנטיביות הינו רחב במיוחד - מה שמאפשר לכל אחד לבחור מתוך אותו ההיצע את המכשירים הפיננסיים אשר יענו על צרכיו ודרישותיו בצורה המיטבית ולא פחות חשוב מכך, יתאימו לתקציב אותו הוא רוצה ומוכן להשקיע במטרה. 

השקעות אלטרנטיביות – להכיר את האפשרויות השונות 

עולם ההשקעות האלטרנטיביות מאפשר ליצור גיוון בתיק ההשקעות – וליהנות מהעובדה שהשקעות מהסוג הזה אינן מושפעות במישרין מהתנודות השונות בשוק ההון. 

יחד עם זאת, בכדי למקסם את התועלות אשר טמונות באותן השקעות אלטרנטיביות, חשוב להכיר לפחות חלק מהאפשרויות המוצעות : 

• קרנות אשראי – קרנות שנותנות אשראי לעסקים שונים בתמורה לריביות מוסכמות בין הצדדים. כמשקיעים אתם יכולים להשקיע בקרנות אלו ולהשתתף באותן הלוואות.

• קרנות נדל"ן יזמי – קרנות המיועדות לקבוצות של משקיעים אשר מבקשים להשקיע יחד בנכסי נדל"ן שעדיין לא נבנו. 

• קרנות נדל"ן מניב – קרנות המיועדות לצורך השקעה בנכסי נדל"ן קיימים, אשר מטרתן ליהנות מהשבחה מסוימת של הנדל"ן ומתשואה שוטפת משכירות הנכס.

אלו הן רק חלק מהאפשרויות אותן לחשוב להכיר לפני קבלת ההחלטה ובחירה במכשיר (או במכשירים) הפיננסי האופטימאלי. 

לקבל החלטות מושכלות 

חשוב שמי שעושה את צעדיו הראשונים בעולם של השקעות אלטרנטיביות, יקפיד לקבל בשלב הראשוני ייעוץ מקצועי מיועץ בעל רקע והבנה בתחום זה – חשוב לוודא שאותו יועץ הינו בעל היכרות עם כמות גדולה של מכשירים רלוונטיים. אותו היועץ, יוכל להבין תחילה את מלוא הדרישות והצרכים של המשקיע אשר נמצא מולו, את סכומי הכסף אותם הוא מבקש להקצות לצורך ההשקעה ואת מידת הסיכון אותה הוא מוכן הוא יכול לקחת ובהתבסס על הפרמטרים הללו, לכוון את המשקיעים לעבר המוצרים המתאימים. 

עולם ההשקעות האלטרנטיביות מסקרן ומעניין אתכם? מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם חברת מגדלור – בית להשקעות אלטרנטיביות ולקבל את כל המידע והפרטים אותם אתם צריכים לגבי מכשירי ההשקעה המוצעים על ידה.