השקעה בנדל"ן – כל המידע שחשוב להכיר

השקעה בנדלישראלים רבים מחפשים אפיקי השקעה בטוחים שיניבו להם סכומי כסף יפים, ומרביתם בוחרים לפנות אל השקעה בנדל"ן. הבחירה שלהם היא בחירה חכמה במיוחד, משום שמדובר בנתיב השקעה יחסית בטוח שקל לעקוב אחר השינויים החלים בו ולהתכונן למקרי חירום. אם גם אתם רוצים להתחיל ולהשקיע בתחום אבל מרגישים שחסר לכם עוד קצת מידע על הנושא, אנחנו מזמינים אתכם להמשיך לקרוא.

כשאתם אומרים "השקעה בנדל"ן" – למה אתם מתכוונים?

השקעה בנדל"ן היא למעשה השקעה בכל סוגי המבנים הקיימים, החל משטחים ריקים שמסבים לבנייה ועד למגדלים שנמצאים בשלבי השיווק לציבור הרחב. ניתן לבצע השקעה נדל"נית גם בנכסים שלא מיודעים למגורים כמו בתי מלון או עסקים כאלו ואחרים. כשאנחנו אומרים "השקעה" אנחנו מתכוונים לרכישה של נכס או רכישה של אחוזי בעלות על נכס מסוים. ככל שהזמן יעבור, הנכס יכול להעלות את ערכו ותוכלו למכור את הנכס או את החלק שלכם בבעלות ולצאת ברווח. כמובן שתוכלו גם להמשיך להחזיק בנכס ולהשביח אותו עוד ועוד. 

האם עדיף לבצע השקעה נדל"נית במבנים פרטיים או להשקיע בנדל"ן מסחרי?

מבחינה כספית, הנתונים מראים שעדיף לכם לבצע השקעות נדל"ן מסחריות מאשר במבנים פרטיים. ישנו פער של כ-7 אחוזים בתשואות בין שני סוגי המבנים, שהכף נוטה לכיוון העסקאות המסחריות. עם זאת, חשוב לזכור כי העסקות המסחריות לרוב ארוכות, מסובכות ויקרות הרבה יותר.   

האם ישראלים יכולים לבצע השקעות נדל"ן מעבר לים?

חד משמעית כן. בעידן הגלובלי של היום זה רק הגיוני שישראלים יוכלו לבצע השקעות נדל"ניות גם במבנים שלא בהכרח נמצאים במדינה שלהם. כמובן שהשקעה זו דורשת ניהול של כל המסמכים באנגלית או בשפת המקום וביצוע תשלומים בכסף המקומי, אך מעבר לכך זוהי ממש משימה שניתן לעמוד בה. אנחנו ב" מגדול" מקווים שהמאמר הקטן שלנו הצליח לתת לכם מידע חדש על נתיב השקעה בנדל"ן. אם אתם מרגישים שאתם זקוקים לליווי מקצועי בנוגע להשקעות הנדל"ן העתידיות שלכם, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בהקדם. 

השקעה בנדל"ן – מתכננים לפני שמשקיעים

אנשים רבים, בין אם כתוצאה מהעובדה שהם חוו אכזבות מהשקעות בשוק ההון ובין אם בגין גילוי הפוטנציאל הכלכלי הטמון בהשקעות אלטרנטיביות על סוגיהם השונים, מוצאים את עצמם מגלים עניין בכל מה שקשור לנושא של השקעה בנדל"ן. השקעה בנדל"ן אומנם מצריכה גיוס הון התחלתי גבוה יחסית, אך כאמור, במידה וההשקעה מתוכננת בקפידה ומותאמת לדרישות, הצרכים והציפיות של המשקיעים, היא גם עתידה להניב תשואה יפה ולא פחות חשוב, הכנסה יציבה. כמובן, שגובה התשואה יושפע במידה רבה מבחירת נכס הנדל"ן, כאשר יש לא מעט שאלות עליהן חשוב לענות בטרם בחירת הנכס להשקעה ובין היתר: האם להשקיע בנדל"ן בארץ או בחו"ל? (והיכן) מה גובה ההשקעה? (הון התחלתי ומשכנתא), האם להשקיע בדירות להשקעה או דווקא במגרשים? ויש עוד לא מעט שאלות, אשר התשובות עליהן יאפשרו קבלת החלטות נבונות.

השקעה בנדל"ן – קבלת ייעוץ מקצועי

כאמור יש לא מעט החלטות סביב הנושא של השקעה בנדל"ן, כאשר כל החלטה אמורה להשפיע במידה רבה על טיב ההשקעה ועל גובה התשואה. בכדי שההשקעה תתבצע בצורה נבונה, קיימת חשיבות גבוהה להיעזר תחילה בשירותיו של יועץ מקצועי, אשר מתמחה באופן פרטני בתחום השקעות בנדל"ן. יועץ מנוסה ובעל ידע נרחב בהשקעות נדל"ן בארץ ובעולם, ידע להקשיב למלוא הצרכים והדרישות של המשקיעים ובהתאם, לפרוס בפניו את כל האפשרויות אשר יענו בצורה הטובה ביותר על אותם הצרכים והדרישות. כאשר זה נוגע לנושא של השקעות נדל"ן, הבנה מקיפה של כל האפשרויות האופציונאליות הרלוונטיות, תאפשר בסופו של דבר את בחירת הנכס להשקעה, אשר יטמון בחובו את התשואה המצופה.

מעוניינים לבצע השקעה בנדל"ן?

אם גם אתם הגעתם למסקנה שההשקעה הנכונה והמתאימה ביותר בעבורכם תהיה השקעה בנדל"ן, תשמחו לגלות שאתם נמצאים בכתובת אשר תסייע לכם להשיג את המטרה. מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם חברת מגדלור, המתמחה באופן פרטני בהשקעות אלטרנטיביות וכחלק מכך, גם בהשקעות נדל"ן בארץ ובעולם. צוות החברה מורכב מיועצים מנוסים, בעלי ידע נרחב, קשרים וכלים אשר יסייעו לכם לאתר את נכס הנדל"ן המושלם למטרה.