השקעה בנדל"ן – יתרונות

השקעה בנדלכסף שעומד בלי להיות מושקע במשהו הוא כסף שמאבד את ערכו. זה אומר שאם יש לכם סכום כסף כלשהוא אתם חייבים לעשות איתו משהו, ובטח לא להשאיר אותו בבנק באיזה שהוא פק"מ או משהו בסגנון בו הריבית שתקבלו תהיה מגוחכת. אבל אתם צריכים לדעת מה אתם עושים ולא להתפתות לכל שכנוע של חברה או של מישהו ויש היום המון אפשרויות השקעה. אתם יכולים כמובן לשים את הכסף שלכם בשוק ההון וזה לא חייב להיות מסוכן יותר מידי אם התיק הוא סולידי ואופציה נוספת היא כמובן השקעה בנדל"ן. אז מה היתרונות של נדל"ן כהשקעה ולמה יותר ויותר אנשים בוחרים באופציה הזו. 

למה השקעה בנדל"ן הפכה לכל כך אטרקטיבית?

הנה כמה יתרונות של השקעה בנדל"ן שאתם צריכים להכיר. קודם כל, מדובר על נכס מוחשי שאתם קונים. זה משהו שקשה לאמוד אותו מכיוון שגם הפן הנפשי מעורב בו וזה קורה מכיוון שנדל"ן הוא משהו יציב, משהו קיים ולא רק מספר על המסך. שקט נפשי גם הוא שווה לא מעט וזו בלבד סיבה טובה למה ללכת על נדל"ן. בנוסף, יש הטבות מס שונות למי שמשקיע בנדל"ן. אז נכון שיש מיסים שונים כמו מס שבח אבל בשנים האחרונות הכנסת אישרה שורה של הטבות שבהחלט צריכות להילקח בחשבון. יתרון נוסף הוא המינוף הזול. אפשר לקחת משכנתא בתנאים נוחים ולהכניס כל חודש יותר ממה שמוציאים על תשלומי ההלוואה.

השקעה יציבה

אבל מעל לכל, מה שמושך אנשים להשקעה בנדל"ן היא בעיקר היציבות. השקעה בשוק ההון גוררת לא פעם שינה לא טובה בלילה אבל השקעה בנדל"ן היא הרבה יותר בטוחה, מכיוון שנדל"ן הוא אפיק שנע באיטיות וכבר לא מעט שנים מחירי הנדל"ן רק עולים מה שכנראה לא ישתנה בלא מעט שנים הקרובות. 

לא משנה איזו השקעה זו ובטח אם מדובר על השקעה נדל"נית צריך חברה עם יידע וניסיון שתלווה את ההליך. בדיוק בשביל זה יש את מגדלור, חברה שתיקח אתכם יד ביד אל עבר ההשקעה הנכונה ביותר בשבילכם.