הכירו את מולטי פמילי

הכירו את מולטי פמילימולטי פמילי מהווה כיום אפיק השקעה פופולארי בזכות התשואה הגבוהה הטמונה ברכישתו.
מדובר למעשה במקבץ של יחידות דיור המופיעות בטאבו כיחידה אחת (נכס נדלנ"י אחד) ונמצאות באותו הקומפלקס – כחלק מכך, לא ניתן למכור או לקנות דירה אחת במתחם – .
חשוב לציין שהמולטי פמילי מיועד אך ורק עבור משקיעים שיש ברשותם סכומי כסף גדולים להשקעה – מדובר ברכישה של עשרות ולעיתים גם מאות של יחידות דיור.
היחידות כמובן מושכרות לדיירים, אשר אמורים ליהנות גם מתחזוקה ומניהול המתחם אשר מתבצע על ידי אנשי מקצוע אשר מגויסים לצורך המטרה – במתחמים אלו ניתן למצוא בדרך כלל גם מגרשי ספורט, מרכזים קהילתיים, גנים, בריכות ועוד מתקנים אשר ייעודם לספק רמת חיים טובה לדיירים.
המולטי פמילי הוא שוק פופולארי בעולם הנדל"ן בארצות הברית ועל פי נתונים שוק זה נמצא במגמת צמיחה בשנים האחרונות.

מולטי פמילי – לא רק למשקיעים גדולים

הפופולריות של השקעה בנדל"ן מניב בארצות הברית הלכה ועלתה בשנים האחרונות והחדשות הטובות עבור מי שמתעניין בהשקעות מהסוג הזה, הוא שהאפשרות להשקיע בנושא של מולטי פמילי פתוח גם בעבורו – בשנים האחרונות שוק זה נפתח גם עבור משקיעים פרטיים ולא רק בעבור חברות גדולות.
הרכישה היא רכישת אחוזי בעלות מתוך המתחם כולו – מה שמתורגם למספר יחידות דיור בתוך המתחם.
באופן כללי חשוב לציין שיש בהשקעה הזאת סיכונים שונים, אך אם מבצעים את ההשקעה בחוכמה ולאור העובדה, שהביקוש למגורים במתחמים אלו עולה בשנים האחרונות – בעיקר בקרב רווקים, זוגות צעירים ומשפחות מהמעמד הבינוני ומטה אשר רוצים ליהנות מתנאי חיים טובים אך ידם אינם משגת לרכוש בית בפרברים, מדובר כאמור בהשקעה אשר נחשבת לטובה.

הצעד הראשון בדרך להשקעה נבונה

אם גם אתם מתעניינים בהשקעה בנושא של מולטי פמילי וכחלק מכך, זקוקים לכל המידע אשר תיצור עבור את התמונה המלאה לגבי ההשקעה, אתם נמצאים בכתובת הנכונה למטרה.
מוזמנים ליצור קשר עם מגדלור – בית להשקעות אלטרנטיביות, לקבוע פגישה ולקבל את הייעוץ המקצועי ואת כל המידע בדרך להשקעה מתאימה ונבונה.

מה זה בכלל מולטי פמילי?

בין אם אתם כבר משקיעים בנדל"ן בארץ ובין אם לא, אם עולם השקעות הנדל"ן הוא משהו שמעניין אתכם, בטוח התחלתם להתעניין גם בהשקעות בחו"ל. סביר להניח ששמעתם שיש מקומות בהן התשואה על שכירות מהשקעות נדל"ן היא הרבה יותר גבוהה מאשר בארץ, ויכול להיות שכבר התחלתם לערוך בירורים רציניים. אם ארה"ב היא המקום בו התחלתם לבדוק, אתם צריכים להכיר את סוגי הנכסים השונים למגורים. אחד מהם הוא מולטי פמילי, מוצר השקעה עם יתרונות וחסרונות וכזה שיכול להיות שיתאים לכם, אבל ידרוש מכם להביא איתכם לא מעט כסף. אז מהו בכלל אותו סוג של נכס? הנה כמה דברים שאתם צריכים לדעת.

מולטי פמילי – נעים להכיר

יש בארצות הברית שלושה סוגי נכסים לדיור. יש את הסינגל פמילי שזהו בית פרטי שהקירות שלו לא חוצצים עם שום נכס אחר. יש את הקונדו שזו דירה בקומפלקס של דירות, ויש את המולטי פמילי שהוא למעשה מקבץ של דירות שמחוברות אחת לשנייה או נמצאות במתחם משותף, דירות שכולן ביחד רשומות כנכס אחד בטאבו. 

למצוא את החברה הנכונה

אם אתם חושבים על מולטי פמילי כהשקעה בארצות הברית או על כל השקעה אחרת בנדל"ן בחו"ל, אתם צריכים חברה ישראלית שמכירה את השוק, חברה שתוכל באמת לסייע לכם וכל עניינה יהיה לשמור על האינטרסים שלכם. אתם צריכים חברה עם ניסיון רב, חברה שיש לה אמינות גבוהה ושתדעו שאתם בידיים טובות ושאתם עושים עסקים עם האנשים הנכונים.

כזו היא חברת "מגדלור" החברה המובילה כיום בשוק, חברה שתשמח לסייע לכם ותעשה הכל על מנת שתעשו את ההשקעה הנכונה. אל תוותרו על הטובים ביותר בשביל הכסף שלכם. לכו על ליווי מקצועי וצמוד, על צוות איכותי כזה שכבר סייע לרבים לעשות השקעה נכונה.